Label Nue

Leilani Navy Dress

€89

Prerja e fustanit 'Leilani' jep një dukje femërore dhe klasike. 'Leilani' është i prerë nga rrjeta e organzës me printe shumëngjyrëshe që e përshkojnë fustanin. 'Leilani' ka mëngë të gjata dhe të gjëra dhe jakë të lartë. Fustani ka skaj asimetrik, është voluminoze, lidhet në bel dhe krijon lëvizje të bukur derisa ju ecni. Visheni me sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Leilani' dress has a shape that is just so classic and feminine. Made from organza mesh and printed with colorful florals that dance across its many tiers and ruffles. 'Leilani' has flattering floaty chiffon sleeves and a high neck. Features an asymmetric hem and voluminous skirt that ties at the waist and creates beautiful movement. Wear yours with sandals. 

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed