Label Nue

Leia Black Dress

€65

Fustani me gjatësi të shkurtër dhe mëngë të gjata është pikërisht struktura perfekte që i'u nevojitet. Materiali i ngushtë dhe elastik duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme dhe tërheqëse. Ka dekolte të hapur dhe pjesën e poshtme e ka me material të mbledhur apo rrudhosur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Nylon 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

We are crushing on this basic long sleeves mini dress. The tight and stretchy fabric hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features open decollete, long sleeves, and ruched skirt. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Nylon 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed