Label Nue

Leda Sage Set

€69

Vishni setin komod. Pjesa e sipërme e shkurtër është me streq dhe ka mëngë të shkurtra, pantallonat kanë bel të lartë dhe prerje të drejtë. Vishini së bashku me atlete ose stiloni pjesët veç e veç.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Rayon, 3% Spandex

Detajet: Pantallonat kanë bel të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Dress the 'Leda' cozy set. The cropped top is stretchy and has short sleeves and the pants have a high-rise waist and straight legs. Wear them together with sneakers or style the pieces separately.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Rayon, 3% Spandex

Details: High-rise waist

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed