Label Nue

Lavey Beige Dress

€49

Ky fustan është definitivisht ajo çka i’u nevojitet dhe mund t’a kombinoni me gjithëçka. Ka jakën e drejtë dhe me mëngë të gjata. Është e krijuar nga një material shumë i butë sintetik ku i vë në pah linjat e juaja në mënyrë të përkryer.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse

________________________________

This dress is definitely what you need. Can be combined with literally anything. It has a straight mock neckline with a zipper in the front and long sleeves. It is made from a super soft synthetic fabric, a curvy silhouette that shows your body lines perfectly.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Soft and elastic

Care: Machine wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed