Label Nue

Laurette Orange Hot Set

€49 €69

Seti dy pjesësh 'Laurette' i përshtatshëm për ditët tuaj të plazhit. Pantallonat kanë prerje të gjerë dhe janë të rudhosura në pjesën para. Pjesa e epërme ka shirita të rregullueshëm. Vishni tuajat me sandale apo këpucë me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% RAYON MODAL, 4% SPANDEX

Detajet: Pantallonat me bel të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The two piece 'Laurette' set has you covered for your beach day. The bottoms feature wide legs and have pressed creases through the front. The crop top feature adjustable straps. Wear yours with sandals or heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% RAYON MODAL, 4% SPANDEX

Details: High Rise Bottoms

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed