Label Nue

Lauren Black Jumpsuit

€55,20 €69

Jumpsuit-i ynë luksoz 'Lauren Black' është i gatshëm që t’a vishni për muajt në vijim. Është një pjesësh, i gjithi i ngushtë me përshtatje perfekte në trup, ka një jakë të drejtë të rehatshme dhe një zingjirë në pjesën e pasme për veshje praktike. Konstrukt perfekt në material super të butë dhe me elasticitet të rehatshëm. Kompletoni dukjen tuaj me një xhaketë të bukur dhe disa taka transparente. 

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% VISKOZË  5% SPANDEKS

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në dorë ose në Makinë larëse

__________________________________________

Our new luxurious, all tight jumpsuit is ready to be worn for the upcoming months! Features a high-neck one piece, and a back zipper for closure. Perfectly constructed in a super soft fabric with comfortable stretch. Complete your look with a beautiful blazer and some transparent heels.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% VISCOZE 5% SPANDEX

Details: Ribbed and Stretchy

 Care: Hand Wash or Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed