Label Nue

Larsa Red Bodysuit

€39

Ky bodysuit bazik është perfekt për kombinim me të gjitha. Me përshtatje të mirë në trup, trendi dhe unike. Ka material të thurur me mëngë të gjata dhe me një prerje të veçantë përpara që e bën të mahnitshme. Përshtateni me xhinset tuaja të preferuara për një dukje të kompletuar.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 82% RAJON  18% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

__________________________________________

This bodysuit Is everything! Extra flattering, on trend and unique. Featuring a knitted material with long sleeves and a special cut out front that makes it fabulous, thong back and a snap-button closure. Team with your favorite jeans for a look we are loving.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 82% RAYON  18% NYLON

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed