Label Nue

Lareya Cream Top

€45

Bluza 'Lareya' është e domosdoshme për garderobën tuaj. Karakteristika mëngë të gjata me dizajn, dekolte të hapur dhe detaje të butonit. Ky top i bukur është dizajnuar për ato netë jashtë dhe shkon në mënyrë të përsosur me xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Mëngë të fryera

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Lareya' Top is a must-have. Features long sleeves, open decollete and button details. This pretty top has been designed for those nights out and goes perfectly with jeans

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: The pretty puff shoulders

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed