Label Nue

Laney Mauve Dress

€59

Ky fustan është definitivisht ajo çka i’u nevojitet dhe mund t’a kombinoni me gjithëçka. Është me material të dyfishtë dhe ka jakën e drejtë por me zinxhirë praktik para, mëngë të gjata dhe i gjatë deri në kyç të këmbëve. Është e krijuar nga një material shumë i butë sintetik ku i vë në pah linjat e juaja në mënyrë të përkryer. Kombinojeni me disa këpucë transparente dhe një çantë klasike të vogël.     

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 97% POLIESTER 3% SPANDEKS   

Detajet: I butë dhe elastik, Zinxhirë në jakë para.   

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse 

______________________________________________                    

This 'Laney' dress is definitely what you need. Can be combined with literally anything. It is double layered and has a perfect straight mock neckline with a zipper in the front, long sleeves and under knee length. It is made from a super soft synthetic fabric, a curvy silhouette that shows your body lines perfectly. We love to see it matched with clear or nude heels and with a classic little bag.   

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric: 97% POLYESTER, 3% SPANDEX         

Details: Soft and Stretchy, Zipper on the neckline       

Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed