Shoe Dazz

LAGOON BLACK

€69

Një këpucë klasike për garderobën tuaj, sandalet 'Lagoon' janë të zbukuruar me detaje të gurëve me shkëlqim. Të rehatshme dhe elegante këto sandale kanë formë katrore në pjesën para, takë të hollë dhe rripa ne pjesën e gishtave dhe tëkyqit të këmbës. Vishni me fustanin tuaj të preferuar.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4" (inch)


Materiali: Mëndafsh vegan në pjesën e sipërme me zbukurime me kristale 


Ngjyra: E zezë

_____________________

A true wardrobe classic, 'Lagoon' sandals are decorated with embellished rhinestone details. Comfortable and chic these sandals have a square toe, stiletto heels and straps for the toe and the ankle. Wear yours with your favorite dress.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4" (inch)

Material: Vegan suede upper with rhinestone embellishment.

Color: Black

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed