Label NUE

Khai Taupe Dress

€72

'Khai' është pikërisht lloji i stilit të bukur dhe romantik që ne duam. Bërë nga një pëlhurë e butë që formëson figurën tuaj dhe nxjerr në pah belin tuaj. Ky fustan me gjatësi midi përmban mëngë të gjata, dekolte të hapur me një lidhëse para për një përshtatje të personalizuar. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 75% VISCOSE, 25% POLYESTER

Detajet: Dekolte të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Khai' is exactly the kind of pretty and romantic style we love. Made from soft that shapes your figure and highlight your waist. Fitted in its form, this bodycon midi features long sleeves, open decollete with a self-tie for a customized fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 75% VISCOSE, 25% POLYESTER

Details: Open decollete

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed