Label Nue

Kenzie Coffee Top

€42

Bluza e shkurtër perfekte për veshje dite apo çdo ngjarje gjatë kësaj sezone. Pjesa e dekoltesë ka dizajnin e lëshuar. Prerja e bluzës 'Kenzie' ka siluetë të bukur dhe pamja e saj plotësohet në mënyrë të përkryer me veshje të lehta, me xhinse me bel të lartë apo me fund.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% POLYESTER, 10% SPANDEX

Detajet: Pjesa e dekoltesë e lëshuar

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

__________________________

The perfect crop top for every day or any event for this season. This strapless design features a draped cowl neckline. The cropped silhouette perfectly complements with relaxed tailoring, high-rise denim or a slip skirt.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% POLYESTER, 10% SPANDEX

Details: Draped cowl neckline

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed