Label Nue

Kelly White Top

€29

Dukuni bukur këtë sezon në bluzën 'Kelly'. Bluza 'Kelly' është e stiluar me një dekolte të hapur, prerje në pjesën para dhe lidhëse. Visheni me xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

Keep it short but sweet this season in the 'Kelly'. The 'Kelly' top is styled with a plunging halter neckline, sexy lace-up front, and self-tie fastening. Style yours with jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Title:
Quantity:

You may also like

Recently viewed