Label Nue

Keira Sage Dress

€69

Femërore dhe super elegante, fustani 'Keira'. Bërë nga materiali saten që ndihet kaq i butë. Paraqet mëngë të gjata dhe dekolte të hapur. Ne e duam mënyrën se si pjesa poshtë e fustanit rrudhoset në pjesën e belit dhe duket shumë bukur derisa ju ecni. Vishni tuajat me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

Feminine and super elegant, the 'Keira' dress. Made from a satin fabric that feels so soft. Features long sleeves and open decollete. We love the way the skirt ruches across the hips and has a mini raise to the front that opens sexily as you walk. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S Fabric: 100%

Polyester Details: Satin and Shiny

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed