Label Nue

Keira Ivory Set

€59 €89

Ky set jashtëzakonisht i butë me dy pjesë është i domosdoshëm për këtë sezon. Prej një pëlhure të mrekullueshme dhe të lehtë. Pjesa e sipërme ka një jakë golf (rrolkë), mëngë të gjata dhe të poshtmet kanë një përshtatje të bukur që formon trupin në mënyrë perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________________________

This ultra-soft double side jersey and leggings set is a must for this season. It has an amazing comfortable stretchy and light fabric. The top has a turtle neck, long sleeves, and the bottoms have a beautiful fit that shapes the body perfectly.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed