Label Nue

Katya 'Los Angeles' Chocolate Set

€99

Një set i bukur dhe komod. 'Katya' është bërë nga një pëlhurë super e butë dhe komode. Pantallonat janë elastik dhe me bel të lartë dhe ka xhepa në pjesën anash. Bluza ka një përshtatje të lirshme dhe të thjeshtë. Kombinojeni me disa atlete sportive dhe dukja juaj është e kompletuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 84% COTTON, 16% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

A pretty and cozy set. 'Katya' is made from a super soft and comfy fabric .The joggers feature an elasticated high-rise waist and side pockets. The hoodie it's designed for a loose and oversized fit. Match it with some runners and your look is complete.

Model is wearing: Size S

Fabric: 84% COTTON, 16% POLYESTER

Details: Two piece set

Care: Machine wash

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed