Label Nue

KAJA BABY BLUE DRESS

€62

Fustani 'Kaja' është një zgjedhje mahnitëse për të gjithë. Ky fustan është bërë nga goma e butë, i rehatshëm dhe me një siluetë të ngushtë për trupi. Ka një gjatësi midi, dekolte të mbyllur me një lidhëse rreth qafës dhe pjesën e shpinës të hapur. Kombinojeni tuajin me këpucë transparente dhe bashkojani disa bizhuteri ngjyrë ari.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: Gomë

Detajet: Lidhëse rreth qafës dhe pjesën e shpinës të hapur

Përkujdesja: Pastrim Kimik

___________________________

The 'Kaja' Dress is a stunning choice for anyone. This vibrant dress is made from jersey that feels so soft, comfortable and has a flattering silhouette fit. Features a midi length, gathered halterneck and a mid open back. Style yours with clear heels and matching gold jewelry. 

Model is wearing: Size S

Fabric: Jersey

Details: Gathered halterneck and a mid open back

Care: Dry Clean Only      

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed