Label Nue

Kahlo Mocha Dress

€89

'Kahlo' është pikërisht lloji i stilit të bukur dhe romantik që ne duam. Bërë nga pëlhura me stretch dhe teksturë që formëson figurën tuaj dhe nxjerr në pah belin tuaj. Ky fustan me gjatësi midi përmban mëngë të gjata, dekolte të hapur me një lidhëse para për një përshtatje të personalizuar. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Dekolte të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Kahlo' is exactly the kind of pretty and romantic style we love. Made from slinky fabric that shape your figure and highlight your waist. Fitted in its form, this bodycon midi features long sleeves, open decollete with a self-tie for a customized fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Open decollete

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed