Label Nue

Judy Beige Pants

€49

'Judy' janë pantallonat tuaj perfekte për këtë sezon. Ata janë shumë të përshtatshëm për një dukje të thjeshtë dhe të përditshme. Prerë nga një pëlhurë sintetike me ngjyrë të zezë, kanë përshtatje të gjerë dhe detaj të hapur përpara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Përshtatje të gjerë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

'Judy' are your perfect go-to pants this season. They are super versatile to dress up or dress down for an everyday option. Cut from black synthetic fabric, wide fit, and open front detail.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Oversized Fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed