Label Nue

Jorja Black Top

€45

Bluza 'Jorja' është kaq femërore dhe ka një stil të mrekullueshëm. Paraqet mëngë të gjata, dekolte të hapur dhe ka një korse që thekson belin tuaj dhe buton në pjesën përpara. Stilojeni atë me xhinse dhe me këpucë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Një korse që thekson belin

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Jorja' blouse feels so feminine and has gorgeous style. Features long sleeves, open decollete and has a corset that define and cinch the waist with a button front. Style it with jeans and statement pumps.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: A corset that cinch the waist

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed