Label Nue

JONA NUDE DRESS

€95,20 €119

Fustani glamuroz por njëkohësisht klasik është këtu. I krijuar nga një material shumë luksoz, me mbledhje në pjesën para dhe në formë të hapur. Gjithashtu ka mëngë të fryera dhe një prerje të shkurtë. Është perfekt për një festë nate apo dhe një darkë romantike. Kombinojeni me take transparente apo përdorni disa aksesorë argjendi që t’i jepni më shumë shkëlqim dukjes tuaj. 

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali:  100 % Taft

Detajet: Mëngë të gjera

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse, Pastrim kimik

 ___________________________________________________

The glamorous yet classic ‘Jona Dress’ is finally here. It's made from an ultra luxurious fabric that is gathered toward the chest into an open shape. Features exaggerated puff sleeves and a mini cut. It’s perfect for a nigh out party or a fancy romantic date. Combine it with clear heels, or give it some sparkles with silver accessories.

 

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 100%  Taffeta

Details: Long puffy sleeves

Care: Machine wash, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed