Label Nue

Jody Black Dress

€65

Ky fustan është definitivisht ajo çka i’u nevojitet. Është me material me print dhe ka jakën golf (rollkë), mëngë të gjata dhe i gjatë deri në kyç të këmbëve. Kombinojeni me disa këpucë transparente.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLY 5% SPANDEX

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________________

This dress is definitely what you need. It has a long mock neckline, long sleeves and under knee length. It is made from a printed soft synthetic fabric. We love to see it matched with clear or nude heels.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLY 5% SPANDEX

Details: Soft and elastic, printed fabric

Care: Machine Wash cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed