Label Nue

Joan Black Blazer

€65

Ne thjeshtë e duam xhaketën 'Joan'. Me një përshtatje të gjerë në trup, mëngë të gjata dhe një prerje klasike gjithashtu ka xhepa në pjesën e përparme.Kombinojeni me xhins dhe disa çizme të zeza klasike.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Përshtatje të gjerë

Perkujdesja: Pastrim kimik

_________________________________

We just love the 'Joan' Blazer. With an oversized styling, long sleeves and a single breasted design. It has oversized patch pockets to the front. Throw yours on over denim and some classic black boots.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Oversized fit

Care: Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed