Label Nue

JIA ROYAL BLUE DRESS

€109

Dukuni tërheqëse në eventin tuaj të radhës me fustanin tonë 'Jia'. E prerë nga një pëlhurë elegante me shkëlqim, 'Jia' ka një strukturë unike që thekson format tuaja. Ky fustan me mëngë të gjata dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit përshtatet në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Lini një përshtypje në ngjarjen tuaj të ardhshme falë mijëra kristaleve të vegjël vezullues.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup, detaj të hapur në pjesën e gjoksit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Look effortlessly sexy at your next event in our 'Jia' dress. Cut from a glorious sparkly fabric, 'Jia' has a unique structure that contours your curves. With long sleeves, and beautiful open detail on the chest part, the 'Jia' gives you the best figure. Make an impression at your next event thanks to thousands of tiny shimmering crystals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit, open front detail

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed