Label Nue

Jayla Ivory Dress

€72

Fustani Jayla ka një prerje të lëshuar për një pamje unike. Bërë nga pëlhura e butë me një print minimal me nuanca të vjeshtës,  dhe një detaj për tu lidhur përpara. Përshtateni me një palë çizme të larta për të përfunduar look-un tuaj. 

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

This swing dress is pretty for any of you dolls. Featuring a woven fabric with flattering sleeves and front tie. Pair with a cute pair of booties for that dressy fall look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed