Label Nue

Issy Black Dress

€29 €59

Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë në trup. Ky fustan me një mëngë është bërë nga material I gomës që thekson format tuaja. Ka një mëngë të gjatë, pjesën e shpinës të hapur dhe gjatësi mini. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Pështatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

This dress features a curvy silhouette. This one-shoulder dress is made from jersey fabric that hugs your curves perfectly. Features one long sleeve, open back, and a mini hem. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed