Label Nue

ISSA Bone Top

€39

Bluza 'ISSA' është e domosdoshme për garderobën tuaj. Është e bërë nga një pëlhurë e butë sintetike. Ka një zinxhirë funksional në pjesën e qafës, që e bënë atë të vishet më lehtë. Përdoreni atë si një bluzë të thjeshtë me xhinse të ngushta ose për një dukje më sportive me set dhe atlete.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: I Butë dhe elastik, zinxhirë në jakë.

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse ose Pastrim kimik.

__________________________________

The 'ISSA' top is a must for your wardrobe. It’s made from a soft synthetic fabric. It has a functional zipper in the neckline, that makes it easily to wear. Use it as a simple top with skinny jeans or for a sporty vibe with some cute trousers and some runners.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and Elastic, Zipper in the neckline.

Care: Machine wash or Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed