Label Nue

Irda Pink Multi Dress

€79

Fustani 'Irda' ka një përshtatje të bukur për trupi dhe shfaq format tuaja në mënyrë perfekte. Pjesa lartë ka prerje të thjeshtë me rripa të trashë. Perfekte për një mbrëmje të bukur jashtë. Visheni me taka për një pamje më të bukur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Fund asimetrik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Irda' dress hugs your curves perfectly. The simple scoop neckline is framed by slim straps and is ruched throughout for a flattering close fit. Perfect for a night out. Wear yours with heels for a more elevated look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Asymmetric hem

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed