Label Nue

Ira Pink Dress

€59 €109

Ky fustan është perfekt për evente të ndryshme. I bërë nga materiali i gomës që përshtatet shumë mirë në trup. Ka një dekolte V dhe i rrudhosur në pjesën e poshtme të fustanit dhe në fund të mëngëve. Kombinojini tuajin me sandale me rripa.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Fustan i rrudhosur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

This dress is perfect for date nights. Made from jersey fabric that skims your silhouette. It has a plunging V-neckline and artful ruching on the skirt and the sleeves. Style yours with strappy sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ruching on the skirt and the sleeves

Care: Machine Wash Cold

Title:
Quantity:

You may also like

Recently viewed