Label Nue

Ingrid White Pink Set

€89

Një set i bukur, thjesht perfekt për ditët e verës. 'Ingrid' seti me dy pjesë është bërë me printime lulesh shumëngjyrëshe që ju japin ndjesi vere. Pantallonat janë të larta deri në bel dhe janë të gjera. Bluza ka një dekolte të përshtatur dhe rripa të hollë. Vishni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh me printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

A beautiful set, just perfect for those summer days. The 'Ingrid' two piece set is made with colorful flower prints that give you summer feels. The pants features high-rise waist and wide legs. The top features draped cowl neckline framed by pin-thin shoulders. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two piece set with floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed