Label Nue

Inessa Mocha Dress

€19 €52

Dukuni bukur në mini fustanin tonë 'Inessa'. Ky fustan është bërë nga materiali i gomës që është i butë dhe komod. Ky fustan është i modeluar me printe shumëngjyrëshe. Mëngët e gjata përshtaten mirë për trupi dhe balancojnë pjesën poshtë të fustanit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Get the chic look in our 'Inessa' mini dress. Made from jersey that feels so soft and comfortable. This dress is patterned with vibrant swirls. The long sleeves sit slim through the arms and balance the thigh-skimming hem beautifully. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Vibrant swirls

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed