Label Nue

ILLUZION SEQUIN BLACK GOLD DRESS

€89

Fustani ‘Illuzion’ është fustan që ka përshtatje perfekte në trup, gjithashtu është i krijuar nga një kombinim i materialit të kadifes dhe në pjesën anash trupit është e mbushur me material me shkëlqim. Fustani ka jakë te mbyllur dhe mëngë të gjata, me gjatësi deri nën gjunjë ku e bënë atë të përshtatshëm për t’u veshur në evente të ndryshme.

Numri që modelja vesh:  Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 80% POLIESTER 20% RAJON

Detajet: I butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_____________________________________

The ‘Illuzion’ dress has the perfect fit, also made from a beautiful velvet fabric and sequin details in the sides. The dress has a minimal mock neckline and long sleeves, with a knee length that makes it appropriate to wear in many events.

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric: 80% POLYESTER 20% RAYON

Details: Soft and Elastic

Care: Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed