Label Nue

Ilana Mocha Dress

€65

E thjeshtë dhe tërheqëse, fustani ‘Ilana’. Bërë nga një pëlhurë gome që formëson figurën tuaj dhe nxjerr në pah belin tuaj. Ky fustan me gjatësi midi përmban mëngë të gjata, dekolte të hapur me një lidhëse para për një përshtatje të personalizuar. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Dekolte të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Simplistic, sexy, and bold, the ‘Ilana’ dress. made from jersey fabric that shapes your figure and highlights your waist. Fitted in its form, this bodycon midi features long sleeves, open decollete with a self-tie for a customized fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Open decollete

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed