Label Nue

Helia Brown Dress

€41,60 €52

Dukuni tërheqëse me fustanin e dyfishtë 'Helia Brown'. Shtresa e epërme është nga një material rrjete e tejdukshme me printime minimale të trëndafilave dhe me nuanca të tokës. Është i ngushtë dhe i shkurtë me mëngë të gjata. Ka lidhëse praktike anash, ku e mbledhin materialin dhe i japin një dukje më unike. Visheni tuajin me take transparente apo nude,dhe një çantë të vogël të thjeshtë.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Spandeks

Detajet: Material të dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në dorë ose në makinë larëse

__________________________________________________

Look fit and chic in the double layered 'Helia Brown Dress'. The top layer is made from a sheer mesh fabric with minimal rose prints and earthy tone colors. This figure hugging Mini and long sleeves dress creates a curvy illusion. Beautiful and adjustable side drawstrings that make it super practical by gathering the fabric which gives it a more unique look. Wear yours with nude or transparent heels, a simple little bag and you’re all set.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Double layer

Care: Hand wash or machine wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed