Label Nue

Haze Red Dress

€49 €109

Fustani juaj i preferuar i radhës është këtu! Fustani 'Haze' është zgjedhja perfekte për mbrëmjet me një detaj të ndërthurur para, dekolte të hapur dhe një përshtatje perfekte në trup. I bërë me pëlhurë elastike, ky fustan është i thjeshtë por elegant dhe super i lehtë për t'u veshur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SAPNDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

Your next favorite dress is here! The 'Haze' dress is the perfect choice for evening occasions with twist detail at the front, open decollete, and a body-hugging fit. Made with slinky fabric, this piece is simple yet stylish and super easy to wear. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed