Label Nue

Haylee Black Dress

€39 €62

Fustani 'Haylee' është klasik dhe me stil. Fustani është i bërë nga një pëlhurë kadifeje për një përshtatje perfekte në trup. Silueta femërore ka rripa të hollë dhe ka një prerje në pjesën para. Pjesa poshtë e fustanit me gjatësi midi, balancon bukur pamjen dhe ne e duam mënyrën se si thekson format tuaja në mënyrë perfekte. Vishini me sandale dhe një mini çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% POLYESTER 7% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Haylee' dress is super cute yet classy and stylish. It's cut from heavyweight plush velvet for a figure hugging and flattering look. The feminine silhouette rests on pin-thin straps and has a front cutout. The knee-length cut balances the look beautifully and we love the way the ruching creates our signature hourglass shape. Wear yours with barely-there sandals and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% POLYESTER 7% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed