Label Nue

Haven Black Bodysuit

€35

Bodysuit-i ‘Haven’ është definitivisht një pjesë bazike e nevojshme. I krijuar nga një material super i butë dhe elastik. Ka mëngë të gjata, një jakë të drejtë dhe në të ka një zinxhir praktik, gjithashtu ka një përshtatje të ngushtë në trup. Është perfekte për t’a kombinuar me çfarë do lloj të pantallonave.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 96% VISKOZË 4% SPANDEKS

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në Makinë larëse

______________________________________________________

The ‘Haven’ is the ultimate base layer. Made of super-soft and stretchy fabric. Featuring long sleeves, a straight neck with a practical zipper in the front and a supportive, curve-hugging fit. It’s perfect to mix and match with any bottoms.

Model size:Model is wearing size S

Fabric : 96% VISCOZE  4% SPANDEX

Details: Soft and Super Stretchy

Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed