Label Nue

Hartley Off White Bodysuit

€19 €39

Bodysuit-i me pamje neutrale është perfekt për veshjet tuaja të përditshme. Karakteristikat e detajeve të rrudhosura në të dy anët dhe rripat e hollë japin një përshtatje perfekte. Kombinojeni atë me xhinse tuaj të preferuar për një pamje të klasike.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% COTTON, 5% SPANDEX

Detajet: Rrudhosje në të dy anët

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The neutral look bodysuit is a perfect addition for your everyday outfits. Features ruched details on the sides and thin adjustable straps for the perfect fit. Pair it with your favorite jeans for a timeless look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% COTTON, 5% SPANDEX

Details: Rouched details on the sides

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed