Label Nue

Harper Mink Set

€39 €79

Seti 'Harper' me të vërtetë që ka dukjen perfekte të kadifes. Me jakë të bukur në formë katrore, mëngë të gjata dhe një fund të thjeshtë të mrekullueshëm me mbledhje të materialit anash. Të dy pjesët janë nga një material kadife me shkëlqim dhe me butësi maksimale. Kombinojeni këtë set me disa këpucë transparente dhe çantën tuaj të preferuar.     

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX   

Detajet: Dy pjesëshe, Material të mbledhur anash.   

Perkujdesja: Pastrim me dore ne uje te ftohët. Makinë larëse 

__________________________________________________                    

The 'Harper Set' really gives us the perfect velvet vibes. Beautiful square neck shape, long sleeve top and a simple yet gorgeous skirt with a ruched hip. Both made from soft and shiny velvet fabric. Combine yours with some clear or nude heels and your fave little bag     

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric:   95% POLYESTER 5% SPANDEX         

Details: Two different parts, Ruched hip       

Care: Hand wash Cold or Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed