Label Nue

Harly Taupe Set

€99

Ky set përmban një përshtatje ultra të relaksuar dhe të rehatshme. Krijuar nga një pëlhurë e thurur dhe super e butë. Visheni me atlete sportive për një pamje më të thjeshtë.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 60% ACRYLIC 40% NYLON

Detajet: Përshtatje të gjerë dhe e butë

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_________________________________

This easy crew pullover features an ultra relaxed and comfy fit. Knitted and super soft fabric. ribbed cuffs and elastic waistband. Wear it with runners for a more casual look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 60% ACRYLIC 40% NYLON

Details: Oversized fit and super soft

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed