Label Nue

Hara Black Dress

€149

Ky fustan i gjatë shumë klasik është i krijuar nga një material saten i shkëlqyeshëm shumë luksoz, ka një strukturë shumë interesante mrapa i hapur. Pjesa e epërme ka një palosje interesante te gjoksi ku jep një ndjenjë shumë romantike. Çka e bën këtë fustan edhe më të veçantë është mënyra se si ka zingjirë ngjyrë ari në vend të shiritave në krah ku gjithashtu lidhet edhe në bel. Është perfekt për një takim romantik apo edhe për një festë luksoze. Vendoseni buzëkuqin, taket e preferuara dhe gjithçka është e kompletuar.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në Makinë larëse

_______________________________________________

This ultra-stylish long dress It's cut from our prettiest and lustrous satin for a luxe vibe and has a super interesting structure with an open back. The top layer has a beautiful draped chestline that adds a romantic feel. What makes this dress even more special is the gold chains instead of straps that also goes around the waist. It’s perfect for a romantic date or at a luxury party. Put your red lipstick on, your favorite heels and you’re all done.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Satin and Shiny

Care: Hand Wash or Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed