Label Nue

Hanela Black Multi Romper

€72

Me këto shallvare të shkurtëra kombinimi juaj i ditës është i kompletuar. Duke shfaqur një pëlhurë të zezë me printe florale në të. Kombinojeni me një palë taka dhe çantën tuaj të preferuar.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Your outfit of the day is complete with this doll romper. Featuring a printed woven fabric for that swing fit and a front tie detailing. Style with lace up heels and favorite hand bag.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed