Label Nue

Halee Mocha Dress

€62

Ndjehuni bukur dhe rehat në fustanin 'Halee'. Krijuar nga një pëlhurë ultra e butë me përshtatje të mirë në trup dhe një jakë të mbyllur me detaj zinxhiri në pjesën e përparme. Kombinojeni me taka transparente ose me disa atlete për një pamje më të përditshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Jakë me zinxhirë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________________

Feel pretty and comfy in the 'Halee' double sided midi dress. Made from an ultra soft fabric with good stretch and a mock neckline with zipper detail on the front. Combine it with transparent heels or with some runners for a sporty look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Zipper on the neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed