Label Nue

Gracie Orange Dress

€72

'Gracie' është fustani i ëndrrave në një gjatësi maxi. Prerë nga një rrjetë delikate për një përshtatje perfekte. Me një dekolte të drejtë dhe me rripa të hollë, e bënë fustanin të duket elegant. Pjesa e hapur këmbës shfaq një pjesë të lëkurës dhe mëngët e lëshuara duken shumë tërheqëse. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% POLYAMIDE, 8% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Gracie' is the dress of dreams in a floor-grazing maxi length that is endlessly wearable. Cut from delicately soft stretch mesh for a figure-flattering fit. With a bust flattering straight neckline and thin straps, 'Gracie' is all about understated glamour. The side split reveals a flash of leg and the sleeves drape sexily off the shoulder. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYAMIDE, 8% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed