Label Nue

Grace Leopard Dress

€39 €52

Fustani mini 'Grace' do të sigurojë që të gjithë sytë të jenë drejt jush falë printimeve me leoparde. Ky fustan i bukur ka prerje klasike me rripa të hollë dhe dizajne leopardi. Kombinojeni me sandale dhe me buzëkuq.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Printe leopardi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Grace' mini dress will ensure all eyes are on you thanks to its striking leopard prints. This beautiful mini dress features a scoop neckline with spaghetti straps and leopard prints. Style it with barely-there sandals and a swipe of red lipstick.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Leopard prints

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed