Shoe Dazz

GISELE-7 NUDE

€89

Çizmet tona 'Gisele-7' janë minimale dhe kanë një siluetë me gjatësi deri mbi gjunjë që premton të japë komplimente. E bërë nga lëkura shkëlqyese me një formë të mprehtë në pjesën para dhe mbështetet nga taka e hollë stiletto. Kjo palë prej lëkures elastike ka lidhëse në pjesën e pasme, në mënyrë që të krijoni një veshje të personalizuar. Vishini ato me gjithçka, nga xhinse të ngushta deri tek funde të gjëra.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33" (inch)

Materiali: Lëkurë e shkëlqyeshme

Ngjyra: Nude

_________________

Minimal yet statement-making, our 'Gisele-7' boots have a dramatic, over-the-knee silhouette that promises to cue compliments. Made from patent leather in a sleek point-toe shape and rest on stiletto heels. This stretch-leather pair has ties at the back so you can create a personalized fit. Wear them with everything from skinny jeans to floaty skirts.

Heel Height Approx.: 11 cm / 4.33" (inch)

Material: Patent leather

Color: Nude

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed