Label Nue

Fiona Mocha Top

€35

'Fiona Top' e epërmja perfekte për një dukje të thjeshtë dhe më të përditshme. Krijuar nga një material i butë elastik me thurje dhe me një përshtatje perfekte në trup. Kombinojeni me xhinset tuaja të preferuara apo dhe një fund të thjeshtë për një dukje më të sofistikuar.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: Zinxhirë në jakë dhe duar

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse

________________________________

Get the 'Fiona Top' for that perfect daily look. Made from a soft and stretchy ribbed knit fabric with super comfortable fit. Combine it with jeans, leggings or a simple skirt for a more sophisticated look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 70%RAYON 30%NYLON

Details: Zipper in the neckline and the hand cuffs.

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed