Shoe Dazz

FEISTY NUDE PATENT

€52

Sandalet 'Feisty' që duhet t'i keni patjetër. Këto sandale minimaliste me shkëlqim janë të krijuara nga një material luksoz. Ka një lëkurë me shkëlqim dhe një rrip transparent. Këto këpucë janë esenciale dhe përshtaten me cilindo veshje tuaj.

Lartësia e përafërt e takës: 10 cm / 3.93" (inch)

Ngjyra: Nude

_________________________

The 'Feisty' sandals remain a must-have season after season. These minimalist stilettos are undeniably sleek, crafted from a range of luxe materials. Featuring glossy patent leather and a clear strap. They are effortless essentials that go well with any of your flawless fits.

Heel Height Approx.: 10 cm / 3.93" (inch)

Color: Nude

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed