Shoe Dazz

FEISTY BLACK

€52

Sandalet 'Feisty' që duhet t'i keni patjetër. Këto sandale minimaliste me shkëlqim janë të krijuara nga një material luksoz. Ka një lëkurë me shkëlqim dhe një rrip transparent. Këto këpucë janë esenciale dhe përshtaten me cilindo veshje tuaj.

Lartësia e përafërt e takës: 10 cm / 3.93" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: E zezë

_________________________

The 'Feisty' sandals remain a must-have season after season. These minimalist stilettos are undeniably sleek, crafted from a range of luxe materials. Featuring glossy patent leather and a clear strap. They are effortless essentials that go well with any of your flawless fits.

Heel Height Approx.: 10 cm / 3.93" (inch)

Material: Leather

Color: Black

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed