Shoe Dazz

FAITH BLACK PATENT

€62

Elegante dhe tërheqëse, çizmet tona deri tek kyçi i këmbës janë bërë nga lëkura shkëlqyese. Këto çizme kanë një formë të mprehtë në pjesën para, patent anësor për qasje të lehtë dhe një takë të hollë këndore. Forma e mprehtë në pjesën para do të ju ndihmojnë që këmbët tuaja të duken më të gjata dhe të kombinohen me veshjet tuaja, kështu që ju mund t'i vishni me gjithçka, nga xhinse deri tek fustanet.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali: Lëkurë e shkëlqyeshme

Ngjyra: E zezë

_________________

Elegant and eye-catching, our 'Faith' ankle boots are made from patent leather. Sharp and sophisticated these boots feature a sharply pointed toe, side zip for easy access and an angular kick heel. The sleek pointed toes will help make your legs appear longer and smarten up more casual outfits, so you can wear them with everything from jeans to dresses.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Material: Patent leather

Color: Black

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed